Ümit Özdağ’dan AKP’li başkana Venedik göndermesi

Gaziantep’te önceki gün başlayan ve gece şiddetini artıran yağmur nedeniyle kent sele teslim oldu. Çok sayıda ev ve işyerine su bastı, araçlar yollardaki su birikintilerine gömüldü.

“GONDOL YERİNE YÜZEN OTOMOBİLLER FİKRİ ÇOK YARATICI OLMUŞ”

Yaşanan duruma Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve CHP’li Gürsel Tekin, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla tepki gösterdi.

Özdağ, AKP’li Gaziantep Büyükşehir Belediyesini ve başkan Fatma Şahin’i de etiketleyip esprili şekilde göndermede bulundu. Sel sularına gömülen otomobillerin görüntüsünü paylaşan Özdağ, “Venedik projesini yaşama geçirdi. Tebrikler Fatma hanım. Gondol yerine yüzen otomobiller fikri çok yaratıcı olmuş.” dedi.

“AKP’LİLER NEDEN SUSUYOR?”

CHP’li Gürsel Tekin ise sel suları içindeki araç ve vatandaşların bulunduğu fotoğrafı paylaşarak, şu ifadeleri kullandı:

-Bu fotoğraf, İzmir’de olsa ‘İşte Cehape belediyeciliği’, Ankara’da olsa ‘CHP beceriksizliği’, İstanbul’da olsa ‘Yazık oldu İstanbul’a’ diyecek AKP’liler neden susuyor? Çünkü bu fotoğraf Gaziantep’te çekildi. AKP zihniyeti de belediyeciliği de budur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x