Amazon Kesenin Ağzını Açtı: Kapı Zilinizle Katılacağınız Yarışmayı Kazanırsanız Dolarlara Boğulabilirsiniz

Amazon’un popüler kapı zili Ring’in kameraları, artık sadece evinizin güvenliğini korumakla kalmayacak, aynı zamanda dünya dışı yaşam belirtilerini de tespit etmeye çalışacak. Şirket, Ring kameraları aracılığıyla bir uzaylı görüntüsü yakalamayı başaran kullanıcılara maddi ödül vaat ediyor.

Amazon’un sahibi olduğu görüntülü kapı zili üreticisi Ring, “iç ya da dış mekan Ring cihazlarında gerçek bir dünya dışı yaşam formunun değiştirilmemiş bilimsel kanıtını” yakalayan herkese 1 milyon dolar vereceğini açıkladı.

Ring yarışmayı ‘Ring’in Milyon Dolarlık Dünya Dışı Varlık Arayışı’ olarak adlandırıyor. Cadılar Bayramı’nı yönelik yapılan yarışma, 3 Kasım 2023’te sona erecek.

Büyük ödül olan 1 milyon doları kazananı, görüntüleri inceleyecek olan bir “Uzay ve Dünya Dışı Uzmanı” belirleyecek.

Uzman, görüntünün dünya dışı bir yaşam formunun ‘Bilimsel Kanıt Kriterleri’ karşıladığından emin olursa ödülün verilmesine onay verecek.

Gerçek bir uzaylıyı yakalama ihtimali oldukça düşük olsa da yarışma, yaratıcılıklarını görüntülü kapı ziliyle sergilemek isteyenler için mükemmel bir kazanç fırsatı sunuyor.

Kullanıcılar, büyük ödülün yanı sıra 500 dolarlık Amazon hediye kartı kazanma şansına da yakalayabilir.

Bunun için tek şart ise makyaj yaparak veya kostüm kullanarak kendi yaratıcılığınızı konuşturduğunuz uzaylı fotoğrafınızı Ring uygulaması üzerinden çekip şirkete yollamak. Yapılacak değerlendirmenin ardından hediye kartının sahibi olabilirsiniz.

Amazon Ring kapı zilinin şu sıralar güncel fiyatının da 460 dolar civarında olduğunu belirtmekte fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x