Türklerin Topladığı Bu 8 Altcoin Dev Ortaklıklar Duyurdu!

Türkiye’de revaçta olan sekiz altcoin projesinden önemli ortaklık haberleri geldi. İşte detaylar…

İki popüler altcoin, Aavegotchi ve Polygon, ortak oluyor

Açık kaynaklı NFT oyun protokolü Aavegotchi, Aavegotchi ile ilgili her şey için özel bir Blockchain olan Gotchichain’i başlatmak için Polygon ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. İşbirliği, Aavegotchi’nin daha hızlı işlem süreleri, daha düşük gas ücretleri ve üstün ölçeklenebilirlik ile oyun için optimize edilmiş bir Blockchain oluşturmak için Polygon’un Supernets teknolojisini kullanmasıyla gündeme gelecek. Gotchichain, Aavegotchi temalı oyunlar ve dapp’ler için mükemmel bir platform olacak ve Blockchain oyuncuları için en üst düzeyde kullanıcı deneyimi sağlayacak.

Gotchichain, Aavegotchi’nin tüm işlemler için gas tokenı olarak hizmet verecek olan eko-yönetişim tokenı GHST tarafından desteklenecek. Tüm Aavegotchi varlıkları, Polygon PoS mekanizması ile basılmaya devam edecek, ancak yeni, oyun dostu ortamda oynanmak üzere Gotchichain’e köprü kurulabilecek.

Gate Pay ve Alchemy Pay entegre oldu

23 Mart’ta kripto ödeme hizmeti sağlayıcısı Alchemy Pay, Gate.io tarafından geliştirilen bir kripto para birimi ödeme ürünü olan Gate Pay ile iş birliğini duyuran bir blog gönderisi yayınladı. Bu iş birliği sayesinde Gate Pay, Alchemy Pay’in satıcı ağını kullanacak. Satıcı ağı arasında Shopify, QFPay, Pricerite, Arcadier, Allvalue ve daha fazlası bulunuyor.

Altcoin LINK’in arkasındaki Chainlink, PwC Germany ile işbirliğini duyurdu

Popüler Web3 hizmetleri platformu Chainlink’in geliştiricisi Chainlink Labs, kurumsal Blockchain’inin benimsenmesini hızlandırmaya yardımcı olmak için denetim ve danışmanlık hizmeti PwC Germany ile stratejik bir ortaklığa girdiğini duyurdu. Basın açıklamasına göre, “Chainlink Labs, PwC Almanya ile çalışan ve Blockchain ekonomisiyle arayüz oluşturmak isteyen ancak akıllı sözleşmeler geliştirme ve node altyapısını çalıştırma uzmanlığına sahip olmayan şirketlerin güçlendirilmesine yardımcı olacak”.

Circle ve Xapo Bank, partnerlik açıklaması yaptı

Bir kripto para saklama platformu ve lisanslı özel banka olan Xapo Bank, USDC para yatırma ve çekme hizmetleri sağlamak için stablecoin ihraççısı Circle ile işbirliği yapacak. Xapo Bank’taki tüm USDC mevduatları otomatik olarak ABD dolarına çevrilir ve mevduatların yıllık faiz oranı yüzde 4,1’dir. Ayrıca Xapo, kredi işi sağlamadığını, tüm müşteri fonlarının rezerv olarak kullanılacağını ve kısa vadeli likit varlıklara yatırılacağını belirtti. Banka, üyelerden 150 dolar tutarında bir yönetim ücreti alır.

Dmail ve Conflux, entegrasyon haberini açıkladı

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi web3 altyapısı olan Dmail, Conflux kullanıcılarının Dmail’de oturum açmasını ve Web3 şifreli e-postalar gönderip almasını destekleyen ve Conflux ekibi ve topluluğu için Web3 kurumsal modüler hizmetler sağlayan Conflux eSpace’in entegrasyonunu duyurdu. Dmail’in halihazırda Ethereum, BNB Chain, Conflux eSpace, KuCoin Community Chain (KCC), Polygon, Dfinity ve diğer ağların entegrasyonunu desteklediği ve zincirdeki kayıtlı hesap sayısının 155.000’i aştığı bildiriliyor.

CurioDAO ve Boba Network anlaşmalarını duyurdu

CurioDAO ve Boba Network, CurioDAO’nun merkezi olmayan finans platformunun Boba Network‘e entegrasyonu için bir ortaklık anlaşması yaptığını duyurdu. Ortaklık, kullanıcıların CurioDAO’nun Boba Network platformundaki DeFi çözümlerine erişmesine olanak tanıyacak. İlk entegrasyon, yenilikçi bir merkezi olmayan borsa platformu olan CapitalDEX.Exchange’e odaklanacak. CurioDAO, UBS finans geleceği tarafından en iyi İsviçre Fintech’i olarak tanınan ve İsviçre Ulusal Fintech Ekibinin bir parçası olarak tanınan köklü bir girişim olan Curio Group’un açık kaynaklı bir protokolüdür. Amiral gemisi ürünleri arasında CurioInvest ve Rollapp.store bulunmakta.

Altcoin NEAR ve WEMADE, stratejik ortak oldu

Açık kaynaklı Blockchain ve Blockchain İşletim Sisteminin (BOS) yaratıcısı yakınında bugün, Güney Kore ve diğer pazarlarda Blockchain uygulamalarının geliştirilmesini destekleyen oyun şirketi WEMADE ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Near ve WEMADE, karşılıklı marka bilinirliğini artırmaya yönelik girişimleri ortaklaşa destekleyecek, zincirler arası araştırmaya destek sağlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir