Depremzede Kadını Sözlü Taciz Ettiği İddia Edilen AFAD Çalışanının Mesajları İfşa Edildi!

6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketi ne yazık ki birçok ilimizi derinden etkiledi… 

Yardıma muhtaç olunan bu zor günlerde ne yazık ki saçma sapan durumlar da yaşanıyor. Bir kullanıcı da depremzede bir arkadaşının AFAD’a konteyner başvurusunda bulunmasının üzerine başına gelenleri paylaştı. Kullanıcının iddiasına göre; bir AFAD çalışanı, konteyner başvurusununda bulunan depremzede arkadaşına mesaj atıp rahatsız etmişti.

Konteyner başvurusununda bulunan depremzede kadını sözlü taciz eden AFAD çalışanına tepkiler de gecikmedi… Gelin detaylara hep birlikte bakalım.

6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketi Kahramanmaraş, Hatay, Malatya, Gaziantep, Adana, Adıyaman, Osmaniye, Diyarbakır, Kilis ve Şanlıurfa olmak üzere birçok ilimizi sarstı…

Depremin üzerinden birkaç ay geçmesine rağmen deprem bölgelerinde hala büyük bir yardıma ve seferberliğe ihtiyaç var.

Özellikle de AFAD’dan konteyner ve çadır yardımı bu taleplerden biri…

Yardıma muhtaç olunan bu zor günlerde ne yazık ki saçma sapan durumlar da yaşanıyor. Bir kullanıcı da depremzede bir arkadaşının AFAD’a konteyner başvurusunda bulunmasının üzerine başına gelenleri Twitter üzerinden paylaştı.

“@mervecneren” adlı kullanıcının iddiasına göre; bir AFAD çalışanı, konteyner başvurusununda bulunan depremzede arkadaşını böyle rahatsız etmişti:

Bu ne hadsizliktir ya?

Gerçekten inanılmaz ya…

Konteyner başvurusununda bulunan depremzede kadını sözlü taciz eden AFAD çalışanına tepkiler de gecikmedi:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir